Gönül Dağı Dizisi Sözleri

TRT’nin uzun zamandır yayınladığı ve seyirciyi Cumartesi akşamları ekran başlarına kitleyen Gönül Dağı dizisinin içerisindeki güzel senaristler tarafından yazılan, harika deyişler bulunuyor. Bozkırda yaşanan bir aşk hikayesini konu alan bu muhteşem diziyi, sizler de izleyerek içerisinden beğendiğiklerinizi sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de Gönül Dağı dizisini izlemek isterseniz; linki takip ederek gidebilirsiniz.

Diziden Alıntıları

  • İnsan, her şeyi unutuyor da, en ihtiyacı olduğu zaman yanında olmayanı, aklını kaybetse unutmuyor.
  • Sessizliğini duymayan birine sevdanı verme. Göynün incinir, uykuların ziyan olur.
  • “Kimi yaşadığını kabullenemez, kimi yaşamadığını…”
  • Bu dünyada ne yaparsan yap gönül kırmayacaksın. Çünkü gönül, camdan bir dağ. Bir kere kırılınca tamiri mümkün değil.
  • Sen yanımda ol, ben yere düşmem evelallah
  • İnsan öfkeyle aldığı kararları gözden geçirir sorna. Hatası varsa düzeltir, kendisini yeniler. Yeniden bismillah deyip hayata sımsıkı tutunur.
  • Ben, bir gün kavuşuruz diye sevmedim ki seni; bir şey beklemedim. Gelmeseydin bile…
  • Gitmek insanın kaderi değildir, toprağın kaderidir…

Eğer siz de dizisini beğenmiş ve daha fazla söz araştırmak isterseniz doğru yerdesiniz. Atarlı Sözler ailesi olarak, bizler dizinin müdavimiyiz. Ve de sizler için büyük bir keyifle araştırmalara devam edeceğiz 🙂

Reklamlar

Dizinin Konusu

Dizi, bozkırın ortasında Gedelli isimli minik bir kasabada geçiyor. Kasaba halkı tam olarak bizlerin özeti. Hoşgörü, geleneksel meslekler, anlayış, delikanlı gibi sevmek ama asla rahatsız etmemek. Ne ararsanız çok güzel bir özetini orada bulabilirsiniz.

Dizi Cumartesi akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Özetini geçip, 20.30’da başlayan dizi, 23.30 sularında bitiyor. Genelde finalinde öyle güzel bitirişler oluyor ki, gönül dağı dizisinde geçen sözler buralardan çıkıyor. Gönül dağı sözleri olarak devamlı olarak bu sayfayı güncelleyeceğiz, takip etmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir