Sevgiliye veda sözleri

Sevgiliye veda sözleri

Bu yazımızda sevgiliye veda sözleri ve kısa veda sözlerini paylaşıyoruz.Bazen veda etmeniz gerekebilir ve buna engel olamazsınız.Bizlerde bunu düşünerek sizlerin beğeneceği tarzda sözler paylaşıyoruz.Umarız beğenirsiniz.Yazımızın sonuna yorum bırakırsanız seviniriz.

 

Sana ne olursa olsun ellerimi bırakma düşersin demiştim güzel kız, dinlemedin attın kendini yalnızlığın uçurumundan, artık kalbimde değilsin.


Yüreğime masumca ektiğin mis kokulu sevdaları, üzerine basarak ezip geçtin. Artık ben seni nasıl sevebilirim?


Ne kadar çok seversen, o kadar çok yanılır ve aldatılırmışsın. Çok sevmenin bedelini acılar içinde ödüyorum, artık senden vazgeçiyorum.


Elbet bir gün buluşacağız, ama bu dünyada değil ahirette olacak bu buluşma.


Ruhu yanımda olmayanın bedenini ne yapayım. Sevmek kalp işidir, kalbin bende değilse, ait olduğu yere götür sevgili, elveda.


Kalpten ırak olunca eskisi gibi sever miyim sandın. Önce bedenin gitti yanımdan, sonra ruhun beni yalnız bıraktı. Artık geri dönsen de beraber olamayız, hoşça kal.


Başkasının kollarına gittiğin gün çektin idam ipini boynuma. Benden önce sen öldün yüreğim de aslında. Güle güle


Sen gidince yağmaz artık buralara sevda yağmurları, güneş doğmaz sabahıma, gökkuşağı renklerini kaybeder, benim için hayat biter sevdalım.


Git ardına bile bakmadan, beraber hüzün yağmurları bile bizi ıslatmasın artık istemem. Ait olduğun yere git ve asla geri dönme bana.


Sen giderken sadece kendini götürmedin, bende yeşerttiğin umutları, aşkı, hayalleri, sana olan saygımı çaldın da gittin.


Ne ucuzmuş senin sevgin, kendi sevgimle karşılaştırınca anladım. Benim gibi sevmesini bilemeyen biriyle işim olmaz, kendine kendi kalbinde ki gibi ucuz sevdalar bul.


Her gidişinde geri dönecek diyordum ve sen dönüyordun, öyle bıktım ki gitmelerinden bu sefer ben gittim, bir ceset torbasında ve geri dönüşümsüz.


Gidiyorsan, yanımda kalmaya zaten layık değilsindir. Mücadele edilmeden hangi aşk yaşar ki zaten. Gidişin olsun ama dönüşün olmasın!


Bir rüyayı gerçek sanıp adını kalbime kazımıştım. Şimdi uyandım ve gidiyorum. Adını kalbimden de ruhumdan da ebediyen siliyorum.Senin için yazdığım şiirleri yırtıp at şimdi. Öyle bir gidiyorum ki hayatından, bana ait bir harf bile kalmasın beni hatırlatan.


Şimdi gidiyorsun ve ben sana aşığım. Bir gün beni karşılıksız seven bir adam vardı diye hatırlarsan, ben o en sen buluştuğumuz yerde olacağım.


Hiç kimseyi vazgeçilmezmiş gibi sevme, bir gün herkes vazgeçer bu gerçeği unutma.


Senden önce ki varlığımı nasıl hatırlayamıyorsam. Senin bu alçakça gidişinden sonra da varlığını unutacağım.


Yağmurun toprağa can vermesi gibi düştü damlaların bağrıma. Bende bıraktığı tüm güzellikler için teşekkür ederim, bundan sonra ki yaşamında mutluluklar dilerim.


Ben senin mutluluğunu istiyorum deyip, mutluluğumu aldın elimden ve ekip gittin. Ömür boyu mutsuz olasın.


Beraber çıktığımız yolda sattın beni, şu saatten sonra asla yanında yürüyemem, güle güle


Unut onu kalbim, o asla seni sevmedi. Sende aslında onu değil, onun sana hissettirdiği duyguları sevdin, dön ve git bu sevdadan.


Bir insan gözlerinin içine bakarak seni çok seviyorum diyen birine, nasıl böyle vicdansızca dönüp gidebilirdi? Değmezmişsin sevgime, defol git şimdi.


Bir bana ait olan ceketim kalmıştı sende, aldım ve geri dönmemek üzere çıkıp gidiyorum kalbinden, elveda sevgili.


Herkes bir gün gider unutma. Sen onun sevgisini büyütüp kalbine sığdıramayınca, aşkını sığdırabilecek başka kalpler aramak üzere çeker gider.


Her geçen gün giderek daha çok seviyorum seni dediğinde anlamalıydım. Seviyordu ama beni terk ediyordu.

Acımasızca soktun yalnızlığın paslı hançerini kalbime. Şimdi sen gittikten sonra da kimseyi sevemeyeceğim. Lanet olsun sana.


Ne zaman yalnız kalsam odam da bir başıma, o yağmurlu günün akşamında arkana bakmadan ve hiçbir söz söylemeden çekip gitmen geliyor aklıma.


Dün gökyüzüne sığdıramadığımız aşkımızı, bakıyorum da şimdi küçücük yüreklerde taşımaya çalışıyormuşsun. Sen anca yalan sevdaların adamısın elveda.


Zamana boşuna suç bulma, akıp giden o değildi benden, sendin!


Kadehimi sensizliğe kaldırıyorum, bugün de geri dönmedin. Şimdi bende kalbimi tamamen kapatıp yalnızlığa yelken açıyorum.


Bana elveda diyen o okyanus gözlerine, ne kadar ciğerim yansa da ve deli gibi sevsem de seni sevgilim, sadece ben de elveda diyebilirim.


Sen alışık değilsin dalgalı denizlere bana alışamazsın. Git şimdi dupduru sulara, ama unutma hırçın bir deniz ancak seni çok sevebilirdi.


Sen gittikten sonra umurumda olmaz kopsun fırtınalar, senin yokluğunun benim için kıyametten ne farkı var?


Ne kadar çok sevsem de seni aynı hatayı üç sefer yapanı asla affetmem, sevsem bile çıkar giderim hayatından.


Tek bir gülüşün için yatmaya hazırdım oysa zindanlarda, sense gözyaşları içinde bıraktın ve terk ettin beni.


Ömrüne, geçen her saniye güzellikler katsın. Birini sevdiğinde kalbin tekrar kuş gibi atsın. Sevdan sonsuza kadar senin peşini bırakmasın, elveda canımın içi.


Döneceğim diyerek gidenlere inanma, dönseydi ölenler dönerdi tekrar dünyaya.


Katilim olmak istiyorsan git, ha beni çekip vurmuşsun, ha arkanı dönüp hayatımdan çıkmışsın. Sensiz kalmanın benim için ölümden farkı yok.


Bana söyleyeceğin bir şey varsa tutma içinde, birazdan öyle bir gideceğim ki, şimdi konuşmazsa hayat boyu keşke konuşsaydım diyeceksin.


Ayrılırken, bir daha kimse beni bu kadar sevmez diye kahrolursun. Sonra biri gelir ve her şeyi unutturur sana hayata aşkla tutunursun.


Şimdi ayrılık zamanı, hoşça kal diyeceğim ama sen hoşça kalmayı benim gözümde gerçekten hak etmiyorsun.


Bütün sevdiklerimi ayık kafayla kaybettim, şimdi kendimi meylere vurmam ondan. Beni arıyorsa sevdiklerim ya meyhanedir mekânım ya musalla.


Ne yani sevmeye başladığında, her aşkın bir gün biteceğini bilmiyor muydun? Ne kadar seversen sev her aşkın bir son kullanma zamanı vardır unutma.


Şimdi ayrılık vaktiyse birbirimize saygı duyalım. Paylaştığın her şey için sana sonsuz teşekkür ederim. Yolun açık olsun.


Gidişimin acısını kaldıramasın yüreğin. Ne kadar zaman geçerse geçsin kimseyi sevemeyesin. Her sevmeye çalıştığın da aklına ben geleyim.


Senin geleceğine engel olmak istemem. Seni seviyorum kalbime taş basıp benden gitmene izin veriyorum. Git hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve hayat boyu mutlu ol.


Şimdi ayrılsak da biz, unutma kalbim hep yanında. Bir telefon kadar yakınım sana. Özlediğinde beni ara.


Onu unuttun mu diye sormayın artık bana. Seven ne zaman unutmuş sevdiğini. Eğer unutmuşsa biri gerçekten sevdiğini, asla gerçekten sevmemiştir zaten.


Asla gitmeyeceğini söyledin ve şimdi çekip gidiyorsun, rolünü iyi oynadın sana helal olsun.


Mutlu günümde yanımda olup, zor günümde başka bir dünyadasın. Kusura bakma ama artık benim hayatımda asla var olmayacaksın.


Dur bir dakika, yüzüne iyice bakayım, ne de olsa bir daha göremeyeceğim asla.


Aradığın aşkı benden sonra bulman dileği ile sevgilim. Ben kendimi sana yeterince sevdiremedim.


Senin için yaşarım dedim kesmedi, meğerse sen senin için ölecek birini arıyormuşsun. Ben öldükten sonra ne anlamı kalır ki sevgimizin?


Doğduğumdan beri karşıma çıkan her acıya belli bir süre sonra alıştım. Tek bir şeye alışamadım, oda senin yokluğuna. Mezara girene kadar da alışamayacağım belli ki.


Ölümün bir gerçek olduğu bu fani hayatta, her gün sevdiklerine sarılabilmeni diliyorum. Hoşça kal sevdiğim.


Bir zamanlar yanımdayken yüzüne bakıp ağlardım. Bana sorardın neden ağlıyorsun diye söylemezdim. Şimdi anladın mı neden ağladığımı, seni çok sevmiştim ve bir gün gideceğini bildiğim için ağlıyordum.


O yapmaz dediğim her şeyi yaptın ve hayatımı mahvettin. Daha fazla bu işkenceye dayanamam, öldürecek başka yürekler bul.


Sus bir şey söyleme, ne diyeceğini biliyorum ve duymak istemiyorum. Konuşmadan, teselli etmeye çalışmadan dön arkanı, dön ve git hayatımdan.


Ben seni kendimden bile kıskanır ve kendimden çok severken, sen sadece kendini sevip, gününü gün ediyormuşsun. Senin de benim gibi canın yansın.


İnceldiği yerden kopsun artık, bıktım kıskançlıklarından, bıktım anlamsız sorgulamalarından. Ben seni bu kadar severken, sen nasıl olurda bana güvenmezsin anlamıyorum. Kusura bakma ama bu ilişkiyi artık sürdüremeyeceğim.


Ya sev beni dünyayı durdur. Ya çek git hayatımdan beni öldür. Senin olduğun bir dünya da aldığım her nefes haram ne de olsa bana.


Gidiyorsan git umurumda olmaz artık. Adını kumlara yazmıştım zaten, bir dalga gelir siler atar yüreğimden.


Benimle olduğun anların tadına nasıl doyamadıysan, yokluğumun acısına da asla alışamayacaksın sevgilim elveda.


Sana ilk değil ama son aşkımsın demiştim anlamadın. Nereden bilebilirdim senin bir gün karşıma çıkacağını, hep yanlış duraklar da indim. Meğerse sende yanlış kişiymişsin, benim bu sevgimle yetinmedin. Sağlıcakla kal şimdi.


Gidenin hesabı sorulmaz, gitme planını çoktan yapmıştır o. Yapılması gereken tek şey unutmaktır. Unutmak ve sadece yeni aşkı aramak gerekir.


Sadece sevmek yetmez körü körüne, saygı ve güven olmayan bir ilişkide sevgi eninde sonunda biter. Tıpkı biz de bittiği gibi. Kendine iyi bak.


Gelirken merhaba demeyi unutmuştum. Şimdi giderken hatırlattığın iyi oldu. Hoşça kal.


Birine en büyük korkunuzun onu kaybetmek olduğunu söylediğiniz de şunu iyi bilin. İlk fırsatta size ilk o terk edecektir. O yüzden terkedilme korkunuzu kimseye belli etmeyin


Severek okumaya başladığım bir şiirdin sen, üzülmekten sonunu getiremedim ve bundan dolayı bitirmeden bırakıyorum seni.


En büyük ayrılıklar, en büyük aşkların başına gelirmiş. Ne kadar çok bağlanırsan kopması o kadar zor olurmuş. Ne kadar fedakârlık yaparsan, o kadar nankörlük görürmüşsün bunu anladım. Şimdi gidiyorum ve asla dönmeyeceğim.


Hiç bir mevsim üşütmedi beni, kış geldi buzlar üşütmedi, yağmur yağdı yağmur üşütmedi, kar geldi üstüme o bile üşütmedi senin üşüttüğün kadar. Elveda.


Duymak istemiyorum artık sesini, yalancı gözlerini görmek istemiyorum. Şimdi anlıyorum ki gitmen daha yararlı yanımda olmaktan. En azından yokluğunda bir gün ağlarım, varlığında her gün ağlamaktansa.


Gözümden dökülen yaşlar ayrıldığımız için değil, biraz önce yemeğe soğan kattım ondan. Senin gibi biri için asla gözyaşı dökmem ben.


Korkmuyorum, terk et beni umurumda değil, yalnız Allah var yanımda o yeter bana. Ben inancıma sığınırım, ne de olsa yüce Mevla’m her duamda kalbimde.


Sol şeritte sürekli selektör yapıyorsun bana, uzun süre dayandım ama baktım olmayacak şimdi yol veriyorum sana.


İçimde ki gülü soldurmayı başardın. Şimdi gitmemen daha kötü benim için, çünkü yaşayan bir ölüyüm artık.


Gideceğini zaten anlamıştım. Küstün konuşmuyordun, yüzüme bile bakmıyordun. Hayat artık sana da işkence olmaya başlamıştı. Ben seni sevdiğim için gitmene izin veriyorum artık sevgilim, istediğin o hayata geri dönebilirsin.


Acıyı bal eyledim senin için anlamadın. Hayatımı serdim önüme üstüme bastın. Senin için her şeyi nankör olmana rağmen yaptım. Hata yapmışım. Şimdi o hatadan dönüyor ve seni terk ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir